نورپردازی سقف کاذب: سقف کاذب يکي از حجم‌هاي دکوراتيو است که براي زيباتر کردن پوشش اصلي سقف در خانه و يا محل کار نصب مي‌شود. نورپردازي در سقف نيز يکي از مهم‌ترين مسائلي است که اگر به صورت صحيح بر روي سقف کاذب اجرا شود مي‌تواند خانه‌اي رويايي براي شما خلق کند.

نورپردازی سقف کاذب

نورپردازی سقف کاذب

اهميت نورپردازي سقف کاذب

آيا تا به حال براي شما اتفاق افتاده است که وارد خانه يا اتاقي شويد و مجذوب نور آرام بخش و زيباي آن فضا شويد؟ نورپردازي دقيق و متناسب با دکوراسيون کمک مي‌کند تا حال و هواي خانه دگرگون شود.

به گفته روانشناسان، نور موجود در خانه تاثير بسياري بر روي روح و روان افراد آن خانه مي‌گذارد

در نتيجه بايد بهترين نورپردازي در خانه شکل گيرد تا افراد خانه آرامش واقعي از آن خانه را به عنوان يک پناهگاه امن جذب کنند.

يکي از مزيت‌هاي سقف کاذب نسبت به سقف اصلي خانه نيز نورپردازي(نورپردازی سقف کاذب) بسيار زيبايي است که مي‌توان بر روي آن اجرا کرد. تيم تخصصي استادکار با ارائه بهترين خدمات و يک برنامه ريزي دقيق بر اساس چيدمان فضا و رنگ‌هايي که در دکوراسيون استفاده شده است بهترين نورپردازي را بر روي سقف کاذب در فضاي شما ايجاد مي‌کنند. نورپردازي سقف کاذب شامل مدل‌هاي مختلفي مانند باکس نور مخفي، سقف کاذب نورگير، نورپردازي طرح‌دار، نورپردازي سقف با کناف، نورپردازي رو کار و استفاده از انواع نورهاي رنگي بر روي سقف کاذب مي‌باشد.

 

مزاياي نورپردازي بر روي سقف کاذب چيست؟

همانطور که قبل‌تر درباره مزيت‌هاي سقف کاذب در خانه گفتيم، اين مدل سقف مي‌تواند کمک کند تا صرفه جويي بسياري در مصرف انرژي شود. از طرفي براي نورپردازي سقف کاذب از لامپ‌هاي LED استفاده مي‌شود که اين لامپ‌ها به نوبه خود نيز مي‌توانند در کاهش مصرف انرژي کمک کنند. علاوه بر اين مي‌توان بر روي نورپردازي سقف کاذب طرح‌هاي مختلفي اجرا کرد تا فضا را گسترده‌تر نشان دارد.

حتما بخوانید  تفاوت روشنایی و نورپردازی با یکدیگر

انواع نورپردازي بروي سقف کاذب

يکي از مهم‌ترين نکاتي که بايد به هنگام نورپردازي سقف به آن توجه کرد کاربرد فضا است. نکته ديگري که بايد به آن توجه داشت رنگ‌ها و بافتي است که در دکوراسيون داخلي فضا و اجسام آن فضا وجود دارد. نورپردازي سقف کاذب انواع مختلفي دارد.

نور پردازي محيط روشن: به طور مثال اگر محيط دکوراسيوني روشن داشته باشد نور پردازي آن بايد حداقل نور سفيد را داشته باشد زيرا خود رنگ سفيد ميزان بالايي از نور را منعکس مي‌کند در نتيجه شما به نورپردازي ملايمي نيازمنديد.
نورپردازي محيط تيره: از طرفي اگر دکوراسيون داخلي فضاي مورد نظر شما تيره است بهتر است در نورپردازي آن از نورهاي روشن مانند سفيد بيشتر استفاده کنيد تا يک تعادل و هارموني خوبي بين تمام فضاها به وجود آيد.

ارسال نظر

× تماس با واحد فروش