7 ايده نورپردازي که دکوراسيون منزل تان را رويايي مي کند!

نورپردازي: يکي از ارکان مهمي که در طراحي داخلي اهميت دارد، توجه به اصول و ضوابط نورپردازي است، نورپردازي مناسب تاثير ويژه اي بر رفتار و عملکرد هر فرد و آرامش روحي و رواني وي دارد، در همين رابطه امروز در چيدانه به بررسي نورپردازي هاي خاص مي پردازيم با ما همراه باشيد.

در نورپردازي فضاي اتاق خواب آنچه بيش از همه اهميت دارد، نور ملايم است، يک نور ملايم مي تواند ارامش را براي شما به ارمغان بياورد و فضاي شما را خاص کند. اگر نياز به يک فضاي خاص و سحرانگيز داريد از لوستر ها و آباژور هايي استفاده کنيد که طرح و بافت خاصي راروي ديوار شما ايجاد کند و از آن لذت ببريد.

يک ايده ي بي نظير ديگر براي فضاي اتاق خواب شما ستاره باران کردن سقف اتاقتان است با اين روش به خوبي فضاي بي نظيري براي خود خلق کنيد، اين نوع نورپردازي تاثير شگفت انگيزي بر ميزان آرامش و استراحت شما دارد.امتحان کنيد حتما لذت خواهيد برد.

7 ايده نورپردازي

7 ايده نورپردازي

تاثير يک نورپردازي خاص در فضاي نشيمن کمتر از يک دست مبلمان راحت نيست و به همان اندازه در فضاي شما جلوه گري مي کند، بنابراين توجه به نورپردازي در فضاي نشيمن بسيار مهم است، حتي اين نورپردازي مي تواند فراتر از هالوژن ها و ال اي دي هاي معمولي باشد و يک طراحي خاص و هماهنگ با نوع فضاي نشيمن شما باشد.

7 ايده نورپردازي

7 ايده نورپردازي

اگر فضاي خانه ي شما ديد و پنجره ي زيبايي به حياط و فضاي سبز بيروني دارد پس از نورپردازي فضاي سبز خود غافل نشويد، يک نورپردازي مناسب در حياط مي تواند تاثير بي نظيري براي محيط داخلي شما نيز داشته باشد.

7 ايده نورپردازي

7 ايده نورپردازي

وقتي صحبت از نورپردازي مي شود آنچه که به ذهن همگان مي رسد نورپردازي هاي سقفي است، اما براي داشتن يک فضايي خاص و منحصر به فرد به نياز است که متفاوت تر فکر کنيد، نورپردازي از کف گزينه اي است که براي فضاهايي مانند اپن آشپزخانه بسيار مناسب است و جلوه ي متفاوتي به فضاي شما مي بخشد.

7 ايده نورپردازي

7 ايده نورپردازي

سرويس هاي بهداشتي را فراموش نکنيد، حضور ديوار کوب هاي منقوش شده در سرويس هاي بهداشتي به خوبي مي تواند اين فضاي سرد و بي روح را تبديل به فضايي گرم و پويا کند، چه اشکالي دارد که سرويس بهداشتي شما مانند يک نشيمن مجلل به نظر برسد!

7 ايده نورپردازي

7 ايده نورپردازي

فضاي راهرو ها و راه پله را مي توانيد با نورپردازي هاي ساده تبديل به يک فضاي بي نظير کنيد، راه پله ها عموما به دليل عملکردي بودن فضاهايي سرد و مسکوت هستند، اما اگر آنها را با نورپردازي هاي خاص ترکيب کنيم تبدل به فضاهايي پويا و دوست داشتني تر خواهند شد.

حتما بخوانید  روش هاي نورپردازی : نورپردازي نماي ساختمان

به دليل تنوع بسيار زياد لامپ ها، آباژور ها، لوستر ها و لوازم روشنايي ديگر، انتخاب چراغي که هم زيبا باشد هم کاربردي کاري بس دشوار است. اما اگر قصد خريد داريد من پيشنهاد مي کنم پيش از رجوع به فروشگاه هاي لوازم روشنايي و سردرگم شدن در آن ها، با مراجعه به اهالي فن چيدانه و ويترين کالاها ي آن، ابتدا سري به بخش هاي نورپردازي وروشنايي بزنيد و نمونه هاي موجود در آن ها را ببينيد.

ارسال نظر

× تماس با واحد فروش